Müşteri Hizmetleri;

(232) 479 06 86

Bize Yazın;

info@gpnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Ambar Nakliye Hizmetleri

Ayrı ayrı illere ve her bir merkeze 1-2 palet halinde gidecek yükleriniz var ve sevkiyatın parçalı olması sebebi ile komple bir aracı dolduramıyor; komple bir aracı dolduracak parça yük sahiplerinden biri de olamıyorsanız  ya da ambalajı dolayısı ile mallarınızı kargo firmalarınca taşınmıyor; taşınsa dahi fahiş fiyatlar talep ediliyorsa işte bu durumda Ambar Taşımacılık hizmeti devreye girer.

Adresinizden alınan yükler bir aktarma merkezinde toplanır. Burada aynı ile gidecek yükler birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Birleştirilerek sevk edilen malzemeleriniz varış merkezlerinde bu kez de dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılarına ulaştırılır. Böylece ne komple, ne de parsiyel araç tutmaya yetecek yükü olmayan bir çok göndericinin malı birleştirilerek gönderilmiş oluyor.

Ambar Taşımacılığının Avantajları

Kargo firmalarının gerek ambalajından gerekse içeriğinden ötürü kabul etmediği bir çok ürün Ambar Taşımacılık hizmeti bünyesinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık fiyatları da komple ya da parsiyel taşımacılık modellerine göre nispeten yüksek olmakla birlikte kargo firmalarının talep ettiği ücretler ile kıyaslandığında fevkalade ucuzdur.

GP Nakliyat; Türkiye geneli tüm illerimize Ambar Taşımacılık hizmeti vermekte olup bariz çizgiler ile çalışma prensibi ile öne çıkmaktadır. Böylece müşterilerin klasik ambarlar ile yaşamış olduğu, kronikleşmiş sorunları ortadan kaldırır.

Sizin de ambara verilecek yükünüz mü var? İşiniz acele mi?…

Derhal bizi arayınız. Ürünlerinizi alım bildirdiğiniz gün içinde sizden alıyor ve yine aynı gün sevk ediyoruz. Bizim ile çalışmaya başlamakla “acaba gönderilerim bugün alınır mı?” ya da “acaba yola çıkmış mıdır?” benzeri sorular, endişe ve korkulardan da kurtulmuş olursunuz.”

Peki ya ürünlerim kaybolur ya da hasarlanırsa?”

Hiç merak etmeyin…

Tüm kargolarınız sizden teslim alındığı an itibarı ile firmamız güvencesi altına girer ve alıcısına teslim edilene kadar sigortalı olarak taşınır. Bizim prensibimiz verdiğiniz emanetlerinizi doğru adrese, zamanında, hasarsız ve tam olarak teslim etmektir. GP Nakliyat ambar taşımacılık sektörüne yeni bir anlayış getirmiştir. GP Nakliyatı (Genç Pamukkale) aramadan kesinlikle sevkiyat yapmayınız.

Ambar Taşımacılık Fiyatlarımız

Ambar Taşımacılık fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup GP Nakliyat fiyatları piyasanın daima altındadır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, komple,parsiyel taşımacılık ve evden eve nakliyat konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0232 479 06 86