Müşteri Hizmetleri;

(232) 479 06 86

Bize Yazın;

info@gpnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık maliyet açısından en hesaplı taşımacılık türüdür. Bu modelde depo, antrepo ya da fabrika benzeri adreslerden alınan ürünler, sevk adresine ulaşıncaya kadar hiçbir şekilde aktarma işlemi görmez. Dolayısıyla başka duraklara uğramamış olur. Bu bakımdan hızlı taşınmış olur. Bütün hizmet türlerimizde olduğu gibi ürün ya da mallar sigorta kapsamındadır.

Komple Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?

Komple taşımacılık her açıdan en uygun taşımacılık modelidir. Herşeyden önce komple taşımacılık diğer tüm taşıma modellerine göre en ekonomik seçenektir. Peki Komple Taşımacılık modelinin bu kadar hesaplı oluşu bir takım riskleri de beraberinde getirir mi? Kesinlikle hayır… Üstelik durum tam da tersi istikamettedir. Kargo ya da ambar taşımacılığında ürünleriniz sizden alındıktan sonra, sırası ile çıkış şube, çıkış aktarma, varış aktarma ve varış şubesinde indi/bindi görmektedir. Komple Taşımacılık modelinde ise sizden alınan ürünler müşterinize gidene kadar hiç bir şekilde indirme bindirme ve elleçleme görmediğinden hasar ve kayıp riski minimum düzeydedir.

Nakliye ve taşımacılık işinde bir diğer önemli husus da teslim süresidir. Komple Taşımacılık, araçlar yola çıkış için belli saatler beklenmek zorunda olmadığından ve başka duraklara uğramadığından diğer bir çok seçeneğe göre çok daha süratli bir taşımacılık hizmetidir.

GP Nakliyat Komple Taşımacılık ile Türkiye’nin her noktasına kamyonet, kamyon, TIR, vs komple araç taleplerinizi sürat ile karşılamakta ve yurt genelinde sorunsuz Komple Taşımacılık hizmeti vermektedir. Sevkiyat isteğiniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz ilk iş olarak nasıl bir araçla taşınacağının analiz ve tespiti yapılır. Devamında sizlere yönledireceğimiz yeni model araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz vasıtası ile yükleriniz, varış merkezlerine, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre kamyonet, kamyon, TIR gibi farklı araçlar vasıtası ile taşınır. En kısa sürede gerçekleşen teslimatın detay bilgileri de tarafınıza sunulur.

Her türlü kamyon, kamyonet, TIR vs komple taşımacılık işinizde lütfen bizi aramadan ve bize danışmadan karar vermeyiniz. Yurtiçi Komple Kamyon Taşımacılık GP Nakliyat (Genç Pamukkale Nakliyat) komple taşımacılık hizmeti bünyesinde Türkiye genelinde tüm illere komple kamyon taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Buna göre ihtiyacınız doğrultusunda açık ya da kapalı kasa; 10 teker ya da 40 ayak şeklinde tabir edilen her türlü kamyon en kısa sürede ve en uygun fiyat ile temin edilir.

Yurtiçi Komple TIR Taşımacılık

TIR kelimesi  “Uluslararası Karayolu Taşımacılığı” anlamına gelen “Transports Internationaux Routiers” kelimelerinin baş harflerinden oluşmuş bir kısaltmadır. 1959 yılında 11 ülke arasında imzalanan bir birleşik taşımacılık anlaşmasının özel adı olup bu sözcük zaman içinde uzun nakliye araçlarının genel adı olarak kullanılmaya başlanmıştır. GP Nakliyat komple taşımacılık hizmeti çerçevesinde tüm illlere ve ilçelerine komple TIR taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Buna bağlı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda açık ya da kapalı kasa; mega, jumbo, optima ya da maxima şeklinde tabir edilen her türlü TIR en kısa zamanda ve en ekonomik bedel ile tedarik edilir. Komple Taşımacılık Teslim Sürelerimiz Her türlü yükünüz en kısa sürede, çıkış ve varış merkezleri arasındaki mesafenin uzamasına bağlı olarak alıcısına teslim edilir.Detaylı bilgi için bizi aramadan karar vermeyiniz.

Komple Taşımacılık Fiyatlarımız

Komple Taşımacılık Fiyatları, bir çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebildiğinden rakamlar ancak gerçek sevkiyat günü netlik kazanmaktadır. Bu sebeple bizi arayarak günlük fiyat almanızı ve bize danışmadan asla gönderi yapmamanızı tavsiye ederiz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, komple,parsiyel taşımacılık ve evden eve nakliyat konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0232 479 06 86