Müşteri Hizmetleri;

(232) 479 06 86

Bize Yazın;

info@gpnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık aynı hat üzerinde bulunan farklı müşterilere dağıtılacak yüklerin tek bir araçla sevk edilmesi üzerine kurgulanmış bir sistemdir. Buna göre tek bir aracı komple olarak doldurmaya yetecek gönderileri olmayan parça yük sahiplerinden toplanan kargoların aynı araçla dağıtılmasına Parsiyel Taşımacılık denmektedir.

Parça yük taşımacılığı ya da LTL (Less Truck Load) adı da verilen Parsiyel Taşımacılık, birçok açıdan oldukça avantajlı bir taşıma yöntemidir.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Parsiyel Taşımacılıkta temel amaç ekonomi sağlamaktır. Öte yandan Parsiyel Taşımacılık sizlere önemli bir zaman avantajı da kazandırır. Zira Parsiyel Taşımacılık, Komple Taşımacılıktan sonra en hızlı nakliye modelidir. Diğer taraftan ürünlerinizin fazla ağır ve hacimli oluşu, paletli oluşu gibi sebeplerden dolayı kargo firmalarınca kabul edilmemesi gibi durumlarda da Parsiyel Taşımacılık modeli imdadınıza yetişmektedir.

GP Nakliyat; Parsiyel Taşımacılık konusunda sizlere en hızlı ve en uygun  çözümleri sunmaktadır. Her türlü lojistik ihtiyacınızı süratle, güvenle ve özenle karşılayan GP Nakliyat geniş hizmet yelpazesi içinde siz müşterilerine Parsiyel Taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Şehir merkezi, kasaba ya köy…vs hiç bir ayrım olmaksızın Türkiye’nin hangi noktasına çıkarsa çıksın tüm Parsiyel Taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.

GP Nakliyat, tüm parça yüklerinizi, hacim veya ağırlık kısıtlaması olmadan, adresinizden alarak, zincir market, bayii ve son tüketiciye, zamanında teslim etmektedir. Genç Pamukkale (GP NAkliyat), aynı zamanda tüm sevkiyat sürecinin takibini yapmakta, raporlamasını ise talep edilen periyotlarda tarafınıza sunmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık esnasında yükleriniz birbirine karışır mı?

GP Nakliyat; Parsiyel Taşımacılıkta yüklemeleri LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirilir. Yani ilk indirilecek olan kargo araca en son yüklenir. Buna göre boşaltma anında tüm yükler aşağı indirilmemektedir ve böylece teslimat anında herhangi bir kargaşa ve karışıklık yaşanmamaktadır.

Öte yandan tüm yükler irsaliyeleri ile eşleştirilmekte, kayıtlar check listler üzerinden takip edilmekte, teslimatlar ise nihai kontrolleri takiben mutlaka ıslak imza karşılığı yapılmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık modelimizde özen herşeyden önce gelmektedir. Parsiyel Taşımacılık; Komple Taşımacılıktan sonra en süratli nakliyat seçeneğidir. Buna göre firmamıza teslim ettiğiniz ürünleriniz hiç bir şekilde hiç bir aktarma görmeksizin aynı araç ile direkt olarak alıcısına ulaştırılır. Parsiyel Taşımacılık teslim süreleri hakkında bilgi için lütfen bizi arayınız.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatlarımız

Parsiyel Taşımacılık fiyatlarımız, arz-talep dengesi doğrultusunda belirlendiğinden mevsimsel, hatta günlük olarak dahi değişiklik gösterebilmektedir. Bu tip ihtiyaçlarınız oluştuğunda lütfen bizleri arayarak güncel fiyatlarımızı öğreniniz. Gp Nakliyat her zaman en uygun parsiyel taşımacılık hizmetini size sunacaktır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, komple,parsiyel taşımacılık ve evden eve nakliyat konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0232 479 06 86